Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Datu centri

Dattum serveru telpas

Apskatīt Dattum 360 grādu virtuālo tūri - serveru un klientu telpas


Dattum tehnoloģiskā infrastruktūra

Apskatīt Dattum 360 grādu virtuālo tūri - datu centra tehnoloģisko infrastruktūru


Dattum

Tet datu centrs Dattum ir projektēts pēc TIERIII (Uptime Institute, ASV) drošības prasībām. Datu centrs ir izvietots uz Tet pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem interneta apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā. Dattum ir piemērots klientu kritisko IT sistēmu izvietošanai. Datu centrs ir piemērots arī uzņēmumiem, kuru bizness ir saistīts ar finanšu transakciju apstrādi un uzglabāšanu atbilstoši VISA/Mastercard Level1 prasībām.

Datu centra parametri

 • Ietilpība - 100 statnes

 • Elektroenerģijas jauda - 1.4 MW

 • Infrastruktūras drošība: TIERIII DESIGN, TIERIII FACILITY sertifikāti

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

 • Elektronisko maksājumu drošības standarts: PCI DSS Level1 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.982%, ko garantē TIERIII sertifikāti. Kopš datu centra atklāšanas 2013. gadā, datu centra pieejamība ir 100%.

Tet datu centrs BRĪVĪBAS

BRĪVĪBAS

Tet datu centrs Brīvības ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas, kā arī TIERIII infrastruktūras prasības. Datu centrs ir savienots ar trim neatkarīgiem Tet pamattīkla infrastruktūras mezgliem, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir piemērots klientu biznesam kritisko IT sistēmu izvietošanai. Datu centrs ir specializēts uzņēmumiem, kuru bizness ir saistīts ar finanšu transakciju apstrādi un uzglabāšanu atbilstoši VISA/Mastercard Level1 prasībām.

Datu centra parametri

 • Ietilpība - 50 statnes

 • Elektroenerģijas jauda - 0.7 MW

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

 • Elektronisko maksājumu drošības standarts: PCI DSS Level1 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

Tet datu centrs KLEISTU

KLEISTU

Tet datu centrs Kleistu ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas, kā arī TIERIII infrastruktūras prasības. Datu centrs ir izvietots uz Tet pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir piemērots klientu biznesam kritisko IT sistēmu izvietošanai. Datu centrs ir specializēts uzņēmumiem, kuru bizness ir saistīts ar finanšu transakciju apstrādi un uzglabāšanu atbilstoši VISA/Mastercard Level1 prasībām.

Datu centra parametri

 • Ietilpība - 122 statnes

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

Tet datu centrs PĒRSES

PĒRSES

Tet datu centrs Pērses ir projektēts un būvēts, ievērojot ANSI, NE 1047-1 un 1047-2 vadlīnijas, kā arī TIERIII infrastruktūras prasības. Datu centrs ir izvietots uz Tet pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem Internet apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā; Datu centrs ir operatoru neitrāls (carrier-neutral), tas ir paredzēts kā Internet un trafika apmaiņas punkts sakaru operatoriem.

Datu centra parametri

 • Ietilpība - 80 statnes

 • Elektroenerģijas jauda- 0.7 MW

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.75%

Tet datu centrs KELDIŠA

ATLASA

Datu centrs ‘Atlasa’ ir būvēts pēc ANSI/TIA-942 standartiem un Tier III vadlīnijām. Tas ir operatoriem neitrāls datu centrs, sertificēts ar PCI-DSS, ISO 9001 un ISO 27001 sertifikātiem. Datu centrs ir savienots ar Tet maģistrālo tīklu izmantojot vairākus piekļuves punktus un piedāvā Tet un citu operatoru datu pārraides pakalpojumus. Telekomunikāciju infrastruktūra un maģistrālie savienojumi ir pilnībā rezervēti.

Datu centra specifikācija

 • 50 statnesl

 • līdz 15kW statnei;

 • PCI-DSS, ISO 9001, ISO 27001 sertifikāti;

 • 99.982% pieejamība.

Tet datu centrs 6

Tet DC 6

Tet datu centrs "Tet DC 6" atrodas Rīgā, Kleistu ielā 5. Tas projektēts un būvēts atbilstoši TIERIII (Uptime Institute, ASV) drošības prasībām. Datu centrs pilnībā atbilst ugunsdrošības standartiem un tajā ir ieviestas automātiskas gāzes ugunsdzēšanas sistēmas. Datu centrs ir izvietots uz Tet pamattīkla infrastruktūras mezgla, kas ļauj nodrošināt rezervētus tiešos savienojumus ar lielākajiem interneta apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā. Tet datu centrs "Tet DC 6" ir piemērots klientu biznesa kritisko IT sistēmu izvietošanai. Pēc nepieciešamības statnēs var uzstādīt papildu drošības rīkus, piemēram, novērošanas kameras skapjos, kustību, mitrumu, temperatūru sensorus un attālināti vadāmus PDU.

Datu centra parametri

 • Ietilpība- 60 statnes

 • Elektroenerģijas jauda- 0.3 MW

 • Procesu un personāla drošības standarti: ISO 27001 sertifikāts

Datu centra pieejamība: 99.982%

Tet partneru datu centri

PARTNERU DATU CENTRI

Tet ir svarīgi, lai klientu bizness neapstājas ne uz mirkli - pat avāriju, vai "force majeure" gadījumos! Tādēļ Tet ir radis iespēju saviem klientiem izvietot savas, vai nomātās no Tet iekārtas, Tet partneru datu centros Eiropā, kuros Tet ir izveidojis un izvietojis arī savus POP (Point-of-presence). Šāds risinājums Tet klientiem paver iespēju veidot ģeogrāfiski atdalītu sekundāro IT infrastruktūras punktu, jeb "avārijas atjaunošanās infrastruktūras punktu" (Disaster Recovery Site) zem Tet līguma / Tet SLA / Tet atbildības, tādejādi ļaujot klientiem pārraudzīt savu kopējo IT infrastruktūru centralizēti. Tet savus partnerus ir izraudzījis, rūpīgi izvērtējot partneru datu centru atbilstību Tet klientu augstajiem standartiem pret drošību, konfidencialitāti un pieejamību. Visi partneru datu centri ir savienoti ar Tet tīkla pamatinfrastruktūru (backbone), izmantojot fiziski un loģiski rezervētus optisko šķiedru datu pārraides kanālus (N+1 rezervācijas princips), tādejādi garantējot klientiem visaugstākos iespējamos pieejamības rādītājus avārijas atjaunošanās infrastruktūras punktiem - ne tikai datu centra, bet arī datu pārraides kanālu līmenī.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.