Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Uzticama, pielāgojama un jaudīga mākoņu infrastruktūra

Izmēģiniet 30 dienas bez maksas
Virtualizācija un pielāgošana

Virtualizācija un pielāgošana

Izmantojiet virtualizāciju, ko nodrošina līderis mākoņu infrastruktūras izveides jomā. Ar dažiem klikšķiem pielāgojiet infrastruktūras apjomu savām vajadzībām.

Neierobežots serveru skaits

Neierobežots serveru skaits

Izveidojiet neierobežotu skaitu virtuālo serveru atbilstoši savām vajadzībām - bez jebkādiem ieguldījumiem aparatūras, pakalpojumu un apkalpes iegādē.

Bezlimita datu pārraide

Bezlimita datu pārraide

Nepārmaksājiet par savu resursu ikdienas lietošanu. Tet piedāvā neierobežotu datu pārraidi.

SLA 99,982%

SLA 99,982%

Mēs nodrošinām augstāko mākoņa SLA (pakalpojuma pieejamības līmeni) gadā. Piekļuvi resursiem jums garantē līgums, kurā precīzi atrunātas visas saistības.

DDoS aizsardzība

DDoS aizsardzība

DDoS aizsardzības sistēma sekmēs drošu un stabilu darbību, un jums vienmēr būs nepieciešamā piekļuve izvērstajiem servisiem.

24/7 atbalsts

24/7 atbalsts

Jūs vienmēr varat paļauties uz profesionāļu komandas atbalstu - tā būs jūsu rīcībā visu diennakti. Mēs runājam latviešu, krievu un angļu valodās

Izvēlieties savai uzņēmējdarbībai piemērotu mākoņa modeli

Profesionāļiem

Piemērots tiem, kam nepieciešams elastīgs risinājums bez līguma saistībām.
Tet Cloud sniedz iespēju izmantot efektīvus augstas veiktspējas procesorus un ātrus NVMe SSD diskus. Jūs varat abonēt vairākas licences, piemēram, Microsoft Windows Server, SQL Server, Office utt. Izveidojiet neierobežotu skaitu virtuālo serveru, tīkla pieslēgumu un ugunsmūra konfigurāciju. Pakalpojums paredz arī neierobežotu datu pārraidi. Lai sāktu darbu, jums vajag tikai pieslēgties pašapkalpošanās portālam.

Aprēķināt cenu

Lielākajiem spēlētājiem

Piemērots unikālu projektu īstenošanai ar īpašām prasībām.
Cloud Enterprise - privāto mākoņu risinājumi specializētām vajadzībām, slodzēm un projektiem. Individuāli radīta vide augsta līmeņa piekļuves klasteros. IT inženieru atbalsts infrastruktūras izstrādes un migrācijas posmos, ka arī profesionāla projektu vadība.

Sazināties ar mums

Augstas kvalitātes virtualizācija

Iepazīstiet priekšrocības, ko sniedz VMware, virtualizācijas pilnais potenciāls. Kontrolējiet savu mākoni ar Tet Cloud kontroles paneli vai vCloud Director*, kas nodrošina vieglu un intuitīvu virtuālās vides konfigurāciju. Tas ietver tādus iebūvētos pakalpojumus kā virtuālais maršrutētājs ar Firewall, NAT, DHCP, VPN IPsec, Load Balancer un citām iespējām.

* piekļuve pēc pieprasījuma

Infrastruktūra

Tet Cloud izstrādes laikā mēs nepieļāvām kompromisus. Mēs zinām, cik svarīgi ir mums uzticētie dati, tāpēc mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt pieejamas cenas un augstas veiktspējas infrastruktūru, kas atbildīs pat sarežģītākajām prasībām.

Detalizēts Tet Cloud pakalpojuma apraksts klientiem

Skatīt aprakstu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.