Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Rezerves kopēšanas un atjaunošanas pakalpojums

Moderna biznesa darbu nevar iedomāties bez IT tehnoloģijām. Tās ir nepieciešamas visur: dokumentu izveidošanai, biznesa sarakstei un datu glabāšanai digitālajā formātā. Tas ir ērti, bet tajā pašā laikā riskanti, jo failu nozaudēšana vai bojāšana var radīt nopietnas sekas. Tāpēc ir vērts jau iepriekš padomāt ne tikai par datu glabāšanas drošību, bet arī par backup jeb atjaunošanas iespēju ārkārtas gadījumā.

Datu rezerves kopēšana ir labākais veids, kā pasargāt uzņēmuma failus no vīrusu uzbrukumiem, tehniskajām kļūmēm vai cilvēku iejaukšanās. Datu pārraide notiek šifrētā veidā, kas garantē konfidencialitāti un augstu informācijas aizsardzības līmeni.

Kopēšanas pirmais posms ir Snapshot jeb faila momentuzņēmums, ko pēc tam izmanto rezerves kopijas izveidošanai. Rezerves kopija ir faila dublikāts, kas saglabāts izdalītajā serverī, tādā pašā izmērā un formātā kā oriģināls. Faila kopiju var ātri iegūt lietošanai, ja oriģināls tiek pazaudēts vai sabojāts.

Rezerves kopēšanas pakalpojums
Datu rezerves kopēšanai ir daudz priekšrocību, tostarp:
  • iespēja pilnībā kopēt visus datus (ieskaitot instalētās programmas un pat operētājsistēmas);

  • elastīgi procesa iestatījumi un spēja patstāvīgi pārvaldīt kopēšanas apjomu un grafikus;

  • pilnīga kopēšana vien ar dažiem peles klikšķiem;

  • iespēja konfigurēt automātisko kopēšanu vai iestatīt kopēšanu tikai uz noteiktu laika periodu.

Lai ilgstoši glabātu svarīgu informāciju, tiek izmantota datu arhivēšana. Dažkārt uzņēmumiem ir jāizmanto informācija, kas iegūta pirms daudziem gadiem, tāpēc tai vienmēr jābūt pieejamai, bet nevajadzētu aizņemt daudz vietas un palēnināt citu sistēmu darbu. Parasto datu nesēju apjoms ir ierobežots, tāpēc lielākoties vecie dati tiek vienkārši iznīcināti. Optimāls risinājums šādā situācijā ir droša un uzticama informācijas arhivēšana un uzglabāšana uz izdalītajiem Tet serveriem.

Izvēloties Tet iegūsiet:
  • Informācijas fizisko drošību datu centrā.

  • Plašu datu centru un drošības pakalpojumu klāstu.

  • Sertificētu ekspertu komandu (vairāk nekā 250 speciālistu).

  • 24/7 palīdzības dienesta un ekspertu atbalstu latviešu un angļu valodā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir datu rezerves kopēšana?

Digitālo tehnoloģiju laikmetā, kad daudzos uzņēmumos notiek pāreja uz elektronisko dokumentu pārvaldību, datu rezerves kopēšana ir ikdienas nepieciešamība. Ar BaaS pakalpojuma palīdzību notiek gan datu kopēšana, gan izdzēsto failu atjaunošana. Tas nozīmē, ka ārkārtas gadījumā visa nepieciešamā informācija tiks saglabāta, un katra rezerves kopija būs droši aizsargāta pret bojājumiem vai zādzībām.

Kāpēc nepieciešams kopēt datus?

Failu kopēšana ir nepieciešama datu drošībai un informācijas atjaunošanas iespējai gadījumos, ja informācija tiek dzēsta vai ir pazudusi uz pamatnesējā. Tas var notikt vīrusu uzbrukumu, sistēmas kļūmju vai pat cilvēka iejaukšanās dēļ, bet, pateicoties backup pakalpojumam, visi faili tiek droši glabāti datu centros un vienmēr pieejami to īpašniekiem.

Kur rezerves kopēšanas laikā tiek glabāti dati?

Snapshots un rezerves kopijas tiek uzglabāti drošos datu centros Eiropas Savienībā. Tet datu centri ir aprīkoti ar modernu IBM Spectrum Protect rezerves kopēšanas sistēmu.

Kādas ir datu rezerves kopēšanas iespējas?

Datu kopēšana ir ātra un droša, jo mūsdienīga kopēšanas sistēma izmanto Snapshot tehnoloģiju, kas neļauj pazust nevienam failam. Izmantojot datu kopēšanu, Jūs varēsiet iestatīt kopiju izgatavošanas grafiku un to uzglabāšanas periodus. Pakalpojums nodrošina arī iespēju saglabāt šifrētus un nešifrētus failus un datu arhivēšanu.

Kādas ir Tet datu rezerves kopēšanas priekšrocības?

Izvēloties Tet rezerves kopēšanu, Jūs saņemsiet pakalpojumu no IBM Spectrum Protect, kas atbalsta vairāk nekā 1000 dažādu datu formātu. Jebkurus jautājumus par un ap šo pakalpojumu varēsiet atrisināt, izmantojot Tet atbalsta dienestu - vairāk nekā 250 speciālisti ir gatavi operatīvi sniegt profesionālu palīdzību Jūsu valodā (latviešu, krievu un angļu) 24/7 režīmā.

Detalizēts Veeam datu rezerves kopēšanas un atjaunošanas pakalpojuma apraksts klientiem

Skatīt aprakstu

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.