Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Pakalpojumi


IT iekārtu izvietošana datu centrā

IT iekārtu izvietošana datu centrā

Bieži vien uzņēmumu rīcībā esošās telpas nav piemērotas IT iekārtu izvietošanai - tajās nav pieejami interneta un elektrības kanāli, nav atbilstošu dzesēšanas iekārtu, kas vasaras sezonā var izraisīt to pārkaršanu un izslēgšanos. Turklāt, viegla piekļuve esošajām IT iekārtām var radīt datu noplūdes riskus (GDPR pārkāpumi). Mēs piedāvājam lielāko datu centru infrastruktūru Baltijā un garantējam nepārtrauktu pakalpojuma pieejamību 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Lasīt vairāk

IT iekārtu noma/pārdošana

Tet piedāvā IT iekārtu nomas pakalpojumu pilnu spektru, kas ļauj klientam izmantot jaunākās IT tehnoloģijas un risinājumus par noteiktu mēneša maksu, kurā iekļauta aparatūras noma un garantijas pakalpojumi nomas periodā.
Klients var izvēlēties plaši pielietotus resursus, piemēram, serverus, datu glabāšanas sistēmas, datu rezervēšanas un kopēšanas sistēmas, kā arī datu pārraides un drošības iekārtas.
Mēs sadarbojamies ar plaši pazīstamiem IT iekārtu ražotājiem, piemēram, DELL-EMC, Lenovo, HPE, IBM, Huawei, Cisco, Juniper, Mikrotik utt.

Datu mākoņu pakalpojumi

Datu mākoņu pakalpojumi

Ja vēlaties vadīt savu uzņēmumu efektīvāk un būt gatavi nākotnes biznesa prasībām, nepalielinot IT kapitālieguldījumus un uzturēšanas izmaksas, piedāvājam izmantot Tet ekspertu pieredzi privāto, publisko un hibrīd mākoņu risinājumu izstrādē.

Lasīt vairāk

Datu tīkla risinājumi

Jaudīgākā un drošākā piekļuve IT infrastruktūrai Tet datu centrā. Plašs, augstākajiem tehniskajiem un drošības standartiem atbilstošs ģeogrāfiski rezervētu datu tīkls un tiešās piekļuves punkti (POP) ārvalstīs - Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Krievijā, Ukrainā, Polijā un Vācijā, jums nodrošinās piekļuvi Tet datu pakalpojumiem (MPLS, VPN, Layer2, Internet, DWDM utt.), neatkarīgi no jūsu uzņēmuma atrašanās vietas - Eiropā, Ukrainā vai Krievijā.

Lasīt vairāk

Drošības risinājumi

Drošības risinājumi

Nepārtraukti pieaugošais kiberuzbrukumu skaits pakļauj riskam ikvienu datora lietotāju. Īpaša uzmanība savai IT aizsardzībai būtu jāpievērš tiem uzņēmumiem, kuri apstrādā fizisko personu datus, jo šādi uzbrukumi var ne tikai negatīvi ietekmēt uzņēmuma reputāciju, bet arī radīt finansiālus zaudējumus.

Lasīt vairāk

Sistēmu uzturēšana, migrācija, IT palīdzība

Tet ir 15 gadu pieredze sistēmu ieviešanā, migrācijā un uzturēšanā. Mūsu rīcībā ir lielākā sertificēto ekspertu komanda Baltijā un plašākais IT sistēmu uzturēšanas klāsts. Tet nodrošina operētājsistēmu (Windows, UNIX, LINUX), kā arī datu bāžu (MYSQL, Microsoft SQL, Oracle, SAP Sybase u.c.) uzturēšanu. IT sistēmu nodošana mums samazinās jūsu izdevumus un ierobežos drošības riskus.

Rezerves kopēšana

Rezerves kopēšana

BAAS pakalpojums nodrošina iespēju klienta datus kopēt un atjaunot attālināti. Tas paredzēts gadījumiem, kad klienta dati tiek pazaudēti iekārtu bojājumu, zādzību vai datorvīrusu uzbrukumu rezultātā. Datu kopēšana notiek caur darba staciju uz datu centriem, kuros izvietota IBM Spectrum Protect kopēšanas sistēma. Klienta datu rezerves kopijas glabājas attālinātā, un no datu pazušanas drošā, datu centrā.

Lasīt vairāk

Programmatūras licencēšanas pakalpojumi

Tet sadarbojas ar vairākiem programatūras ražotājiem, piemēram, Microsoft, VMWare, Citrix, Veeam, pretvīrusu, drošība programmu un citas programmatūras izstrādātājiem, tāpēc mums ir iespēja nodrošināt klientiem elastīgu piedāvājumu dažādu ražotāju programmatūras iegādei vai nomai (pakalpojuma izmantošanai). Šādi noteikumi piedāvā papildu priekšrocības uzņēmumiem, kuri iesaistīti liela mēroga IT sistēmu izstrādes un/vai restrukturizācijas darbā.

Pieejami arī citi Microsoft un ražotāju (Eset, Kaspersky, Veritas, Broadcom, Adobe, Corel, Trendmicro, Mcafee, Tilde u.c.) licenču pakalpojumi.

Avārijas atjaunošanas plāns

Avārijas atjaunošanas plāns

Pasargājiet savu biznesu no piespiedu dīkstāves ar IT sistēmu atjaunošanas plānu (Disaster Recovery) avārijas situācijām! Plāns vajadzīgs ikvienam uzņēmumam nepārtraukta biznesa procesa nodrošināšanai un dīkstāves riska novēršanai svarīgās IT sistēmās. Ja uzņēmuma informācijas resursi nav pieejami, tam vitāli nepieciešams darbības plāns. IT sistēmu atjaunošanas plāns (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) uzņēmumos var būt atšķirīgs, taču tā galvenais kritērijs ir IT sistēmas atjaunošanas un tālākas darbības atsākšanas laiks.

Lasīt vairāk

Tehnika

Piedāvājam datorus, printerus un citas ierīces jūsu uzņēmuma vajadzībām. Lai saņemtu izdevīgu un atbilstošu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums, lai kopā izvēlētos piemērotākos risinājumus.

Uz kontaktformu

Tet Distant

Tet Distant

Tet Distant nodrošina attālinātu piekļuvi visiem ofisa biznesa datiem un datu izvietošanu mākonī, kur tiem tiek nodrošināts augstākais drošības un pieejamības līmenis. Viss, kas jums nepieciešams - dators un interneta pieslēgums.

Lasīt vairāk

Ekonomisks un mobils risinājums attālinātam darbam

Pieslēdziet SD-WAN pakalpojumu sev ērtā vietā un laikā - visas nepieciešamās iekārtas tiks nogādātas ar kurjeru. Tāpat abonējiet attālināto piekļuvi darba tīklam, lai nepieciešamajiem resursiem piekļūtu jebkurā brīdī. Katrs pieslēgums aizsargāts ar ugunsmūri.

Uz kontaktformu

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.