Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

IT iekārtu izvietošana datu centrā

Bieži vien uzņēmumu rīcībā esošās telpas nav piemērotas IT iekārtu izvietošanai - tajās nav pieejami interneta un elektrības kanāli, nav atbilstošu dzesēšanas iekārtu, kas vasaras sezonā var izraisīt to pārkaršanu un izslēgšanos. IT iekārtām nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi un atsevišķa platība. Neaizsargātas IT-iekārtas var var kļūt par datu noplūdes (GDPR pārkāpumi) iemeslu.

Mēs piedāvājam lielāko datu centru infrastruktūru Baltijā un garantējam nepārtrauktu pakalpojuma pieejamību 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Tet nodrošina iespēju izvietot iekārtas no dažām serveru vienībām (RU) vai statnēm līdz individualizētiem būriem kādā no pieciem datu centriem.

Datu centri ir īpašas telpas, kas atbilst visām prasībām, kas skar aprīkojumu, temperatūras apstākļus, aizsardzības sistēmas un citus svarīgus parametrus drošam un nepārtrauktam darbam. Parasti datu centri atrodas tuvu maģistrālajiem datu pārraides punktiem, jo pārraide notiek caur tiešsaistes savienojumiem.

IT iekārtu izvietošana datu centrā

Mūsdienīgs datu centrs ir aprīkots ar jaudīgām inženiertehniskām sistēmām - profesionālām iekārtām, kas atbilst starptautiskajiem standartiem.


Pieci svarīgākie datu centru inženiertehnisko sistēmu raksturojumi ir:

 • Drošība
  Datu centrs glabā uzņēmuma sensitīvo informāciju, tāpēc drošība ir viens no svarīgākajiem parametriem nevainojamai datu centra darbībai. Lai uzglabātu datus, ir nepieciešams ne tikai atrast piemērotas telpas, bet arī nodrošināt absolūtu datu krātuves drošību. Ikviens Tet datu centrs ir aprīkots ar videonovērošanu, piekļuves kontroles sistēmām, ugunsgrēka trauksmes sensoriem un līdzīgām drošības sistēmām.

 • Enerģijas padeve
  Ikvienai iekārtai ir nepieciešams enerģijas avots - elektrība. Lai nodrošinātu nepārtrauktu serveru un citu sistēmu darbību, Tet datu centri ir savienoti ar vairākiem neatkarīgiem barošanas avotiem. Pilnīgas strāvas padeves pārtraukuma gadījumā tiek nodrošināta ģeneratoru avārijas iedarbināšana. Pateicoties šādai enerģijas padeves sistēmai, piekļuve datiem tiek garantēta visu diennakti.

 • Kondicionēšana
  Tā kā profesionālu IT iekārtu darbība neizbēgami izraisa tās daļu uzkarsēšanu un gaisa temperatūras paaugstināšanos telpās, ikviens datu centrs ir intensīvi jāatdzesē. Lai nodrošinātu nepieciešamos temperatūras apstākļus, Tet izmanto profesionālas gaisa kondicionēšanas sistēmas, kā arī īpašu brīvo dzesēšanu.

 • Datu pārraide
  Stabila datu apmaiņa tiek veikta caur īpašajiem saziņas kanāliem, kā arī izmantojot šifrēšanu un rezervēšanu. Optimālu ātrumu nodrošina plašas datu pārraides joslas.

 • Dispečerizācija
  Stabilu datu centra darbību nodrošina pastāvīga iekārtu uzraudzība. Visas problēmas var ātri atklāt un atrisināt, pateicoties īpašajiem Tet darba algoritmiem, kā arī diennakts darbinieku klātesamībai.

Statņu specifikācijas

Serveru statņu specifikācija:

 • 42U-50U (600 mm x 1000 mm)

 • 42U-50U (800 mm x 1000 mm)

 • 48U (800 mm x 1000 mm) DATTUM

Papildu statnes aprīkojums:

 • Elektroniskā atslēga

 • Videonovērošana

 • Attālināti vadāms PDU (Power Distribution Unit)

 • Attālināti vadāms elektrības padeve iekārtām (on/off)

 • Sensori (temperatūras, mitruma)

 • Monitorings

Tet ir moderna drošo datu centru infrastruktūra, kas sertificēta saskaņā ar TIERIII standartu. Šāda līmeņa datu centram nav nepieciešama sistēmas izslēgšana remontam vai apkopei. Visas sistēmas sastāvdaļas iespējams rezervēt, visi darba procesi un personāls ir sertificēti atbilstoši PCI DSS Level1 un ISO27001 standartiem. Datu administrēšanas centri atrodas Eiropas Savienībā, un tos aizsargā ES likumi.

Datu centru salīdzinājums pēc infrastruktūras izvietošanas iespējām
  Dattum Kleistu Keldiša Brīvības Pērses
1U vai vairāku U noma statnē
 
 
 
 
 
1/2 vai pilnas statnes noma
 
 
 
 
 
1/3 vai pilnas statnes noma
 
 
 
 
 
Iespēja izvietot klienta nestandarta izmēra statni  
 
 
 
 
Maksimāla elektrības jauda uz statni 10kW 7kW 5kW 5kW 5kW
Papildus pakalpojumu pieejamība (pēc DC pakalpojumu kataloga)
 
 
 
 
 
No sakaru operatora neatkarīgs Datu Centrs        
 
Tier III Design & Facility sertificēts
 
       
PCI-DSS Level 1 sertificēts
 
   
 
 
Pilnīgi rezervēta datu infrastruktūra
 
 
 
 
 
Pieejamība (SLA) 99,98% 99,75% 99,75% 99,75% 99,75%
Norobežots individuāls būris  
 
 
 
 
Izvēloties Tet iegūsiet:
  • Fizisko datu drošību sertificētā datu centrā.

  • Augstāku infrastruktūras pieejamību.

  • Uzturēšanas izmaksu samazinājums.

  • Viegli paplašināmu infrastruktūru (statnes, datu kanāli).

  • Plašu datu centru un drošības pakalpojumu klāstu.

  • 24/7 palīdzības dienesta un ekspertu atbalstu latviešu un angļu valodā.

Ikviens datu centrs plašajā Tet infrastruktūrā apliecina augsto IT pakalpojumu kvalitāti. Tet aktīvos ietilpst astoņi moderni datu centri, kurus apkalpo vairāk nekā 250 profesionāli darbinieki. Tet hostings ir pieejams gan lokālajos, gan partneru datu centros Polijā, Lietuvā un Vācijā. Mēs augstu vērtējam visus klientus un garantējam augstu apkalpošanas līmeni, saprātīgas cenas un diennakts tehnisko atbalstu. Mēs nodrošinām pilnu kontroli pār klientu IT sistēmām. Izmantojot Tet pakalpojumus, Jūs varēsiet optimizēt savu IT budžetu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc ir nepieciešams datu apstrādes centrs?

Datu centrs jeb datu glabāšanas un apstrādes centrs ir augsto tehnoloģiju telpa, kur izvieto serverus. Serveru skapis ir sava veida klientu datu "mājas", kas atbilst TIERIII infrastruktūras prasībām, kā arī ANSI direktīvām NE 1047-1 un 1047-2.

Kur atrodas datu apstrādes centri?

Visi Tet datu centri atrodas Eiropas Savienībā, un tos aizsargā ES tiesību akti. Šāds serveru izvietojums nodrošina tiešus rezervētus savienojumus ar lielākajiem datu apmaiņas punktiem Eiropā un Krievijā.

Cik lieli ir Tet datu centri?

Tet datu centri ir aprīkoti ar dažādu statņu skaitu - no 50 līdz 122. Partneru datu centri ar POP (klātbūtnes punktiem) nodrošina papildu drošību Tet klientu datiem. Jaudīgi datu infrastruktūras mezgli, kas atrodas astoņās valstīs, nodrošina tiešu savienojumu ar Tet apstrādes centru.

Kā datu centri aizsargā klientu datus?

Tet datu centrs droši aizsargā klientu datus, ko apliecina TIERIII standartu sertifikāti. Visi darba procesi un personāls ir sertificēti saskaņā ar PCI DSS Level1 un ISO27001 standartiem.

Kādus vēl pakalpojumus piedāvā Tet Cloud?

Papildus datu centriem Tet Cloud piedāvā saviem klientiem iekārtu izvietošanas un nomas pakalpojumus, mākoņpakalpojumus un tīkla risinājumus, kā arī sistēmu administrēšanas un drošības risinājumus. Pilnu pakalpojumu klāstu varat aplūkot šeit.

Kā sazināties ar Tet Cloud datu centriem?

Jūs varat sazināties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā: zvaniet pa tālruni +37167051123, rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu kontaktformā.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.