Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

 

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet plānotajām bezmaksas apmācībām "Pieslēdzies mākonim" pieteikušies jau vairāk nekā 150 uzņēmumi un iestādes no visas Latvijas. Starp tiem, kuri vēlas apgūt "mākoni", ir gan dažāda izmēra uzņēmumi, gan arī valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvji.

 

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet nodrošinās bezmaksas apmācību programmu "Pieslēdzies mākonim" ar mērķi stiprināt uzņēmēju zināšanas par jaunākajām mākoņu tehnoloģijām un veicināt digitālo prasmju pilnveidi Latvijā kopumā. Apmācībām tiešsaistes vidē, kas iekļaus gan teorētisko, gan praktisko "mākoņa" lietotnes demonstrāciju, var pieteikties ikviens Latvijas uzņēmējs.

 

Covid-19 pandēmija ir ieviesusi jaunas ar IT pasauli saistītas tendences darba tirgū. Gada laikā, kas pavadīts, strādājot attālināti, daudzi uzņēmumi ne tikai sajuta jaunās realitātes ietekmi, bet arī nonāca pie efektīgām izmaiņām informācijas uzglabāšanas un nodošanas procesos. Pārmaiņas kļuva iespējamas, tostarp pateicoties dāsnām investīcijām mākoņpakalpojumos.

 

Galvenie kiberdrošības izaicinājumi šogad būs saistīti ar jauniem e-pasta vīrusiem un "muļķerēšanas" kampaņām, vāji aizsargātām gala ierīcēm, ar ko cilvēki strādā mājās, kā arī e-komercijas pieaugumu un līdz ar to ilgstošiem un apjomīgiem uzbrukumiem, liecina tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet kiberdrošības ekspertu prognozes. 2020. gadā Tet ir novērsis 2400 pakalpojumu atteices uzbrukumus (distributed denial-of-service, DDoS), kā arī nobloķējis 140 tūkstošus inficētus e-pastus, kas ir par 50% vairāk, nekā gadu iepriekš.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.