Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Tet Cloud

 

Nostiprinot pozīcijas datu centru un mākoņpakalpojumu biznesā, kā arī izvērtējot Latvijas un eksporta klientu vajadzības, tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet paplašina datu centru, investējot 1,4 miljonus eiro. Savukārt, lai ikviens varētu iepazīties ar "vietu, kur glabājas mākoņi", kā arī datu centra uzbūvi un funkcionalitāti, Tet ir izveidojis virtuālo 360 grādu tūri Latvijā vienīgajam TIERIII sertificētajam un vienam no Ziemeļeiropas drošākajiem datu centriem "Dattum".

TetCloud

 

Vairāk nekā puse Latvijas uzņēmumu (59%) glabā savus datus uz servera, un tikai puse no tiem serverus izvieto ārpus sava biroja pie ārpakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmumi arvien biežāk sākuši izmantot mākoņpakalpojumus: Latvijā tos izmanto gandrīz divreiz vairāk uzņēmumu nekā pirms diviem gadiem – no 23,8% 2018.gadā (CSP dati) līdz 45% 2020.gadā. Par to liecina Latvijas uzņēmumu aptauja pēc tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet pasūtījuma[1].

Tet vebinars

 

2020. gads bijis izaicinājumu un notikumu pilns, rezultējoties ar nozīmīgām pārmaiņām gan ikdienas dzīvē, gan arī uzņēmējdarbībā. Neskatoties uz to, ka šis gads vairākiem uzņēmējiem nav bijis viegls, pārmaiņu laiks vienmēr ir arī iespēju un pieredzes gūšanas laiks. Kādi ir galvenie secinājumi, ko uzņēmēji var izdarīt no 2020. gada? Kāda ir IT loma pārmaiņu procesos? Ko uzņēmumi varēja iemācīties no IT šī gada laikā? Par šiem un citiem jautājumiem - jaunākajā Tet vebinārā!

Tet Cloud

 

30 dienas bezmaksas lietošanas periods, lai pārliecinātos par platformas atbilstību jūsu biznesam!

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.