Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Tet Cloud

 

30 dienas bezmaksas lietošanas periods, lai pārliecinātos par platformas atbilstību jūsu biznesam!

Kiberhigiēna

 

No kiberuzbrukumiem pilnībā nav aizsargāts neviens – to upuri ir gan globālie milži, gan vietējais mazais un vidējais bizness. Saskaņā ar pēdējo apskatu no The Manifest*, 2019. gadā 15% mazo uzņēmumu saskarās ar kiberdraudiem – uzbrukumiem, vīrusiem vai datu noplūdēm. Savukārt 64% aptaujāto mazo uzņēmumu plānoja novirzīt vairāk resursu kiberdrošībai 2020. gadā. Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā šie jautājumi kļūst vēl aktuālāki.

Tet vebinārs

 

Pagājuši jau gandrīz trīs mēneši kopš Covid-19 pandēmija ienāca mūsu ikdienā un to pilnībā izmainīja. Neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem, mēs esam pielāgojušies jaunajiem apstākļiem, tomēr jautājums "Kas tālāk?" vēl arvien paliek atvērts. Kā krīze ietekmēs biznesu un IT infrastruktūru? Kādi jauni risinājumi ienāks nozarē? Kā saglabāt un turpināt biznesu? Aicinām noskatīties vebināra ierakstu! 

Ārējais IT pakalpojumu sniedzējs Tet Cloud

 

Allianz Risk Barometer 2020 dati liecina, ka galvenie riski uzņēmējdarbībai ir kiberdraudi un biznesa apstāšanās[1]. Daudzi uzņēmumi visā pasaulē jau šo ir piedzīvojuši Covid-19 pandēmijas dēļ. Svarīgs faktors, kas būtiski ietekmē biznesa dzīvotspēju, ir tieši IT infrastruktūra, par kuru uzņēmēji bieži vien ikdienā neaizdomājas – jo "viss taču strādā"! Realitātē gandrīz jebkurā nozarē bizness bez IT var daļēji, vai pat pilnībā apstāties. Viens no veidiem, kā var mazināt šo risku –  izmantot IT kā ārpakalpojumu. Par to, kādi ir biznesa modeļi un kad ir laiks aizdomāties par ārējo IT pakalpojumu sniedzēju – šajā rakstā.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.