Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Tet vebinars

 

2020. gads bijis izaicinājumu un notikumu pilns, rezultējoties ar nozīmīgām pārmaiņām gan ikdienas dzīvē, gan arī uzņēmējdarbībā. Neskatoties uz to, ka šis gads vairākiem uzņēmējiem nav bijis viegls, pārmaiņu laiks vienmēr ir arī iespēju un pieredzes gūšanas laiks. Kādi ir galvenie secinājumi, ko uzņēmēji var izdarīt no 2020. gada? Kāda ir IT loma pārmaiņu procesos? Ko uzņēmumi varēja iemācīties no IT šī gada laikā? Par šiem un citiem jautājumiem - jaunākajā Tet vebinārā!

Tet Cloud

 

30 dienas bezmaksas lietošanas periods, lai pārliecinātos par platformas atbilstību jūsu biznesam!

Kiberhigiēna

 

No kiberuzbrukumiem pilnībā nav aizsargāts neviens – to upuri ir gan globālie milži, gan vietējais mazais un vidējais bizness. Saskaņā ar pēdējo apskatu no The Manifest*, 2019. gadā 15% mazo uzņēmumu saskarās ar kiberdraudiem – uzbrukumiem, vīrusiem vai datu noplūdēm. Savukārt 64% aptaujāto mazo uzņēmumu plānoja novirzīt vairāk resursu kiberdrošībai 2020. gadā. Koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā šie jautājumi kļūst vēl aktuālāki.

Tet vebinārs

 

Pagājuši jau gandrīz trīs mēneši kopš Covid-19 pandēmija ienāca mūsu ikdienā un to pilnībā izmainīja. Neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem, mēs esam pielāgojušies jaunajiem apstākļiem, tomēr jautājums "Kas tālāk?" vēl arvien paliek atvērts. Kā krīze ietekmēs biznesu un IT infrastruktūru? Kādi jauni risinājumi ienāks nozarē? Kā saglabāt un turpināt biznesu? Aicinām noskatīties vebināra ierakstu! 

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.