Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Ārējais IT pakalpojumu sniedzējs Tet Cloud

 

Allianz Risk Barometer 2020 dati liecina, ka galvenie riski uzņēmējdarbībai ir kiberdraudi un biznesa apstāšanās[1]. Daudzi uzņēmumi visā pasaulē jau šo ir piedzīvojuši Covid-19 pandēmijas dēļ. Svarīgs faktors, kas būtiski ietekmē biznesa dzīvotspēju, ir tieši IT infrastruktūra, par kuru uzņēmēji bieži vien ikdienā neaizdomājas – jo "viss taču strādā"! Realitātē gandrīz jebkurā nozarē bizness bez IT var daļēji, vai pat pilnībā apstāties. Viens no veidiem, kā var mazināt šo risku –  izmantot IT kā ārpakalpojumu. Par to, kādi ir biznesa modeļi un kad ir laiks aizdomāties par ārējo IT pakalpojumu sniedzēju – šajā rakstā.

 

Attālināts darbs daudziem no mums jau ir kļuvis par ikdienu, bet tas rada ari izaicinājumus – gan tehnoloģijām, gan drošībai.

Tet apkopojis būtiskākos no tiem!

 

Ārpakalpojumu izmantošanas pieaugums ir viena no galvenajām biznesa tendencēm visā pasaulē, jo īpaši Covid-19 laikā, kad uzņēmumi ir spiesti strādāt attālināti. Kā strādāt efektīvi un droši šajā krīzes laikā? Tet piedāvā apmeklēt tiešsaistes semināru un aplūkot vairākas tēmas. 

 

2020. gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, Tet grupas apgrozījums audzis par 8%, sasniedzot 54,4 miljonus eiro, liecina konsolidētie neauditētie dati. Par 58% audzis arī eksporta apjoms, sasniedzot 8,3 miljonus eiro. Savukārt EBITDA (peļņa no pamatdarbības) gada pirmajā ceturksnī bija 14,9 miljoni eiro. Straujāko pieaugumu piedzīvojusi Shortcut lietotne, datortehnikas apkalpošana un būvniecības bizness.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.