Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

 

Instrukcija, kā to noskaidrot un kā rīkoties tālāk

 

2022. gadā liela daļa pasaules uzņēmumu saskārās ar smagiem izaicinājumiem. Straujais energoresursu cenu kāpums un nestabilā ģeopolitiskā situācija uzņēmumos raisīja nedrošību un neskaidrību, kam sekoja liels pieprasījums rezerves kopiju izveidošanai un to izvietošanai ne tikai savas darbības valstīs, bet arī ārpus to robežām.

 

Šī gada 10. novembrī Eiropas Parlaments apstiprināja jauno NIS2 direktīvu, kuras mērķis ir nodrošināt augstu kiberdrošības līmeni visā Eiropas Savienībā. Jaunajā direktīvā ir grozīti noteikumi par tīklu un informācijas sistēmu drošību ar mērķi paaugstināt kibernoturības līmeni visās dalībvalstīs. Saskaņā ar Eiropas Komisijas teikto, NIS2 paver ceļu "augstam kopējam kiberdrošības līmenim visā Savienībā". Tāpat, stājoties spēkā jaunajai, šobrīd esošā direktīva NIS zaudēs savu spēku.

 

Balstoties uz statistikas datiem, datu noplūde visticamāk netiks identificēta vēl ~200 dienas* pēc uzbrukuma. Lielākā daļa kiberuzbrukumu un nelegālas programmatūras, kas veic datu ievākšanu vai novērošanu, ir lietotājam nemanāmas. Galvenokārt tādēļ, ka mērķis ievākt datus vispilnvērtīgāk var tikt realizēts, ja to dara ilgtermiņā.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.