Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

TIERIII Design sertifikāts

Uptime Institute TIERIII sertificētu projektu datu centrs DATTUM ieguvis 2012. gada 12. decembrī. Sertifikāts garantē, ka pēc projekta dokumentācijas visas datu centra sistēmas un elementus plānots būvēt rezervētus, turklāt visas plānotās aktivitātes datu centrā tiek veiktas bez sistēmu apturēšanas. Pēc tam, kad datu centrs DATTUM pēc TIERIII Design projekta tika izbūvēts - datu centrs DATTUM kandidēja uz TIERIII Facility sertifikāta saņemšanu, kuru var saņemt tikai pēc tam, kad ir pabeigtas rūpīgas Uptime Institute (ASV) ekspertu pārbaudes un testi, pārbaudot ikkatru mezglu un sīkāko niansi datu centrā. Šādas pārbaudes ilgst aptuveni 2-4 nedēļas un, pēc tam, kad Uptime Institute ekspertu atzinums bija pozitīvs par to, ka datu centrs DATTUM ir 100% izbūvēts pēc TIERIII Design projekta, datu centrs DATTUM saņēma TIERIII Facility būvniecības sertifikātu.

TIERIII Facility sertifikāts

Uptime Institute TIERIII infrastruktūras drošības sertifikātu datu centrs DATTUM ieguvis 2013. gada 5. februārī. Sertifikāts garantē, ka visas datu centra sistēmas un elementi ir rezervēti, turklāt visas plānotās aktivitātes datu centrā tiek veiktas bez sistēmu apturēšanas.

PCI DSS Level1 sertifikāts

VISA/ Mastercard PCI DSS Level1 datu drošības sertifikātu datu centrs DATTUM ieguvis 2017. gada 31. jūlijā. PCI DSS sertifikāts ir galvenā e-komercijas dalībnieku apliecība, kas regulē un kontrolē elektroniskos darījumus tiešsaistē. Sertifikācijas standartus uztur un attīsta VISA, MasterCard un American Express, lai pārvaldītu maksājumu karšu nozares attīstību un paaugstinātu drošības līmeni. Savu PCI atbildību mūsu klienti var deleģēt Tet.

ISO 9001: 2015 sertifikāts

ISO 9001: 2015 sertifikāts ir starptautisks kvalitātes vadības standarts. Tas apliecina, ka uzņēmumā ir izstrādāti kvalitātes mērīšanas kritēriji, identificēti visi iespējamie riski un nepārtraukti tiek strādāts pie kvalitātes uzlabošanas. Sertifikāts paredz koncentrēšanos uz klientu apkalpošanu, augstākās vadības motivāciju un ietekmi uz procesiem.

ISO 27001 sertifikāts

ISO 27001 sertifikāts ir starptautisks informācijas drošības pārvaldības standarts, kas skaidri nosaka prasības efektīvas informācijas drošības pārvaldības sistēmas izveidei, ieviešanai un dokumentēšanai. ISO 27001 sertifikāts iekļauj gan fiziskos, gan drošības aspektus un paredz visaptverošu kontroli, kas vērsta uz informācijas konfidencialitāti, integritāti un pieejamību (klienti, darbinieki un partneri).

ISO 14001 sertifikāts

ISO 14001 sertifikāts ir starptautisks standarts, kas nosaka prasības vides vadības sistēmai. Tas ne tikai ļauj kontrolēt uzņēmuma ietekmi uz apkārtējo vidi, bet paredz arī vides sistēmas efektivitātes novērtēšanu, sekmēšanu un pilnveidošanu.

Mūsu partneri

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.