Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Internets

Internets

Izdalītais kanāls piekļuvei publiskajam interneta tīklam. Augstas kvalitātes un liela ātruma interneta pieslēgums. Korporatīvajam biznesam nepieciešams stabils, drošs un ātrs internets. Šo pakalpojumu jums piedāvā un garantē Tet. Mēs piedāvājam Jūsu vajadzībām atbilstošus risinājumus, kā arī sagatavotus datu pārraides kanālus. Šie pakalpojumi nodrošina netraucētu pieslēgumu publiskajam interneta tīklam. Tet var piedāvāt atvēlēto pieslēgumu klienta infrastruktūrai ar datu pārraides ātrumu no 50Mbps līdz 100Gbps ar Ethernet saskarni. Pēc pieprasījuma pieejama lielāka jauda (piemēram, 2 x 10Gpbs). Tet piedāvā koplietošanas interneta pieslēgumu. Koplietošanas interneta pieslēguma gadījumā pakalpojuma kvalitāte un maksimālais pieslēguma ātrums var mazināties citu klientu darbību rezultātā. Tet piedāvā statisko vai dinamisko (klientiem ar autonomo sistēmu (AS)) maršrutizāciju, kā arī kopas ar IPv4 un IPv6 adresēm.

Savienojums Layer 2

Savienojums Layer 2

Mēs nodrošinām datu pārraides kanāla Layer 2 izveidi starp vairākiem tīkla posmiem. Ethernet tehnoloģijas nodrošina datu pārraidi lielā ātrumā - līdz N x 10Gbit/s. Pēc pieprasījuma tiek iespējots lielo pakešu atbalsts (Jumbo), QinQ un vairākiem vLANs. Tet klātienes punkti (PoP) un tīkla mezgli Eiropā:

 • Tallina, Igaunija
 • Viļņa, Lietuva
 • Stokholma, Zviedrija
 • Helsinki, Somija
 • Frankfurte, Vācija
 • Kijeva, Ukraina

Pakalpojumu "Pēdējā jūdze" sniedz Tet partneri vai vietējais interneta provaideris katrā klātienes punkta valstī.

Izdalītais kanāls VPN/MPLS VPN

Izdalītais kanāls VPN/MPLS VPN

Pakalpojuma izstrādei izmantota tehnoloģija MPLS, un klientam ekspluatācijai tiek piedāvāts gatavs risinājums - VBT (Vienots Biznesa Tīkls). Tehnoloģija VBT nodrošina liela ātruma datu pārraidi (līdz 10Gbit/s). Risinājumi MPLS VPN nodrošina efektīvu maršrutizāciju starp tīkla mezgliem. Tās ietver sekojošus elementus:

 • Tīkla dizaina izstrāde un risinājumu ieviešana.
 • Tīkla iekārtas un programmatūra (ieskaitot telpās izvietoto iekārtu nomu (CPE)).
 • Tīkla risinājuma pārvaldība un administrēšana.
 • Atskaites par risinājuma pieejamību un kvalitātes indikatori.

Tet izstrādātie risinājumi piedāvā iespēju izmantot QoS (apkalpošanas kvalitāte) un padara pakalpojumu drošāku, šifrējot pārraidītos datus.

Tiešā optiskā šķiedra

Tiešā optiskā šķiedra

Optiskās šķiedras kabeļus Tet izmanto savienojumam starp diviem savienojuma punktiem. Tiek piedāvāti dažādu tipu pakalpojumi:

 • Optiskās šķiedras noma.
 • Viļņa garuma (λ) noma. Iespējams iznomāt arī atsevišķu pārraides spektra joslu.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.