Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Sistēmu uzturēšanas pakalpojums

Uzņēmuma vadīšana mainīgā vidē pastāvīgi prasa pastiprinātu vadītāja uzmanību, tāpēc prātīgs biznesa lēmums ir IT uzdevumu deleģēšana profesionāļiem no ārpakalpojumu uzņēmumiem. Prasības par IT infrastruktūras pieejamību jebkurā diennakts laikā nemitīgi palielinās, un līdz ar to aug arī IT personāla kvalifikācijas standarti. IT sistēmu nodošana ārpakalpojumu sniedzējiem samazina klienta izdevumus par IT sistēmas uzturēšanu, kā arī ievērojami ierobežo riskus, kas var rasties, tādēļ ka IT komandai nav pietiekami daudz zināšanu vai resursu.

Sistēmu uzturēšanas pakalpojums
Sistēmu uzturēšanai kā ārpakalpojumam ir vesela virkne priekšrocību:
 • viena pilna laika darbinieka vietā uzņēmums var izmantot veselas komandas pakalpojumus, kas veic visus ar IT sistēmu uzturēšanu saistītos uzdevumus;

 • pašiem savs DBA jeb Database Administrator, kas kofigurē, uztur un pārvalda IT sistēmu;

 • diennakts tehniskais atbalsts bez brīvdienām un pārtraukumiem;

 • ātra problēmu risināšana, pateicoties daudzu darbinieku pieredzei dažādās jomās.

Tet nodarbojas ar kompleksu IT sistēmu uzturēšanu, un mūsu klientiem ir pieejama datu glabāšana, izdalītais tīmekļa serveris un plašas atbalsta iespējas. Mūsu ārpakalpojumi ietver ne tikai tehnisko atbalstu, bet arī individuālu risinājumu ieviešanu uzņēmuma optimālajai tiešsaistes infrastruktūrai. Sistēmu administrēšana sedz visas biznesa vajadzības, gan iekšējās, gan ārējās.

Mēs zinām, cik svarīga ir konfidencialitāte un datu drošība, tāpēc izmantojam uzticamas modernas tehnoloģijas, noslēdzam konfidencialitātes līgumu, kā arī SLA līgumu par pakalpojumu sniegšanas līmeni. Mūsu procesi un darbinieki ir sertificēti atbilstoši PCI DSS 1. un ISO27001 standartiem.

Tet sistēmu uzturēšanai ir vairākas priekšrocības:
 • visu datu augsta līmeņa drošība;

 • darbs ar mākoņpakalpojumiem;

 • iekārtu tehniskās izmantojamības kontrole;

 • moderna IT infrastruktūra un tās pastāvīga atjaunināšana;

 • izdalītais serveris un serveru iestatīšana;

 • IT sistēmu migrācija, procesu organizēšana un ieviešana;

 • ātra problēmu risināšana un reaģēšana uz jautājumiem.

Tet ir 15 gadu pieredze sistēmu ieviešanā, migrācijā un uzturēšanā. Mūsu rīcībā ir lielākā sertificēto ekspertu komanda Baltijā, kā arī plašākais IT sistēmu uzturēšanas klāsts. Tet nodrošina operētājsistēmu (Windows, UNIX, LINUX), kā arī datu bāžu (MYSQL, Microsoft SQL, Oracle, SAP Sybase u.c.) uzturēšanu.

Aktīva tiešsaistes tehnoloģiju attīstība liek uzņēmumiem ātri pielāgoties apstākļiem un modernizēt savus biznesa procesus. Tieši mākoņu tehnoloģijas un izdalītais serveris ļauj ātri reaģēt uz izmaiņām un attīstīties, neatskatoties uz konkrēta uzņēmuma IT infrastruktūras ierobežotām iespējām. Uzticot sistēmas administrēšanu un citus IT uzdevumus ārpakalpojumu uzņēmumam, Tet klienti spēj apsteigt konkurentus, ieviest modernas uzņēmējdarbības metodes un efektīvi izmantot budžetu, samazinot izmaksas iekšējiem speciālistiem vai dārgu iekārtu iegādei.

Izvēloties Tet, iegūsiet:
 • plašu datu centru un drošības pakalpojumu klāstu;

 • vairāk nekā 1000 datu formātu atbalstu ar IBM Spectrum Protect sistēmu;

 • fizisko informācijas drošību datu centrā;

 • sertificētu DBA ekspertu komandu (vairāk nekā 250 speciālistu);

 • 24/7 palīdzības dienesta un ekspertu atbalstu latviešu un angļu valodā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir sistēmu uzturēšana?

Sistēmu uzturēšana ir pakalpojumu kopums, kas nepieciešams ikviena biznesa IT infrastruktūras darbībai. Abonējot sistēmu uzturēšanu kā ārpakalpojumu, uzņēmums var ievērojami samazināt pilna laika IT komandas izmaksas, nezaudējot pakalpojumu kvalitāti.

Kam nepieciešama IT sistēmu uzturēšana?

Sistēmu uzturēšana ir optimāls risinājums uzņēmumiem, kuri novērtē laiku un plāno budžetu. Tehniskais atbalsts uz abonēšanas pamata un izdalītais serveris datu centrā ļauj saņemt kvalitatīvus pakalpojumus no sertificētiem speciālistiem. Uzdoto uzdevumu izpildē ir iesaistīta profesionāļu komanda, un šī pieeja ļauj īsā laikā un bez papildu izmaksām atrisināt visdažādākos IT jautājumus. Ārpakalpojumi biznesam ir daudz izdevīgāki, nekā veselas IT nodaļas uzturēšana savā birojā.

Kādus jautājumus atrisina sistēmu administrēšana?

Tet komanda piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu IT sistēmas uzturēšanai. Mūsu klientiem ir pieejama iekārtu noma, datu glabāšana, izdalītie serveri, drošības risinājumi. Ik dienu Tet IT speciālisti risina tādus jautājumus kā klientu datortīkla optimizācija, tā stabilas darbības nodrošināšana, ātra kļūmju un darbības traucējumu novēršana.

Kādas operētājsistēmas un datubāzes atbalsta Tet?

Tet nodrošina tehnisko atbalstu visām populārajām operētājsistēmām: Windows, UNIX, LINUX, kā arī datu bāzēm (MYSQL, Microsoft SQL, Oracle, SAP Sybase utt.). Mēs sekojam aktuālajām tendencēm un jaunajai programmatūrai un pastāvīgi strādājam, lai paplašinātu savas zināšanas un profesionālās prasmes.

Kāpēc izvēlēties Tet sistēmu uzturēšanu?

Tet ir lielākā sertificēto IT speciālistu komanda Latvijā. Uzņēmums darbojas IT pakalpojumu tirgū jau vairāk par 15 gadiem un apvieno vairāk nekā 250 DBA un citu IT apakšnozaru profesionāļus. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu un diennakts atbalstu latviešu, krievu un angļu valodā.

Kā pasūtīt Tet sistēmu uzturēšanu?

Lai pasūtītu Tet pakalpojumu, nosūtiet pieprasījumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., piezvaniet pa tālruni +37167051123 vai atstājiet ziņu kontaktformā.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.