Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

IT iekārtu noma/pārdošana

Tet piedāvā izdalīto serveru nomas pakalpojumu, kas ļauj klientiem izmantot jaunākās IT tehnoloģijas un risinājumus par noteiktu mēneša maksu, kurā iekļauta aparatūras noma, iekārtu garantija ar atbilstošo apkalpošanas līmeni.

Serveri tiek izvietoti drošākajos datu centros Rīgā, kuriem tiek nodrošināta pieejamība līdz 99.982% mēnesī, kā arī pie Internet vai pie Jūsu attālinātā ofisa tie ir pieslēgti, izmantojot rezervētus datu pārraides kanālus ar ātrumu no 1 Gb/s līdz 10 Gb/s.

Papildus serveru nomai, klienti var izvēlēties datu glabāšanas sistēmas, datu rezerves kopēšanas sistēmas, kā arī datu pārraides un IT infrastruktūras drošības iekārtas.

Tet eksperti arī nodrošinās Jūsu izvēlēto iekārtu konfigurēšanu un uzstādīšanu datu centrā, kā arī Jūs atbalstīs vai vadīs Jūsu datu migrāciju uz serveriem, kuri tiks izvietoti Tet datu centros.

Mēs sadarbojamies ar plaši pazīstamiem IT iekārtu ražotājiem, piemēram, DELL-EMC, Lenovo, HPE, IBM, Huawei, Cisco, Juniper, Mikrotik utt.

iekartu-noma-pardosana

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.