Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Programmatūras licencēšanas pakalpojumi

Tet saviem klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, tajā skaitā uzņēmējdarbībai nepieciešamās programmatūras nodrošinājumu. Atbilstoši klientu biznesa prasībām Tet nodrošina dažādu ražotāju programmatūras iegādi vai arī nomu, ja pakalpojumu vēlas iegādāties mākonī kā SaaS (Software as a Service). Programmatūras nomas modelis, ļaus Jums par programmatūru nepārmaksāt, jo izmantosiet tik daudz nomas licenču un tādā periodā, kāds ir nepieciešams Jūsu biznesam.

Tet eksperti nodrošinās konsultācijas par Jūsu izvēlētajiem programmatūras risinājumiem atbilstoši licencēšanas nosacījumiem, kā arī pēc Jūsu pieprasījuma nodrošinās to uzstādīšanu un uzturēšanu uz jūsu fiziskajiem serveriem vai arī šo programmatūru izvietos uz Jūsu resursiem mākoņskaitļošanas platformā.

Tet sadarbojas ar tādiem programmatūras ražotājiem kā Microsoft, VMware, Veeam, SAP, Citrix, Adobe, McAfee, Tilde, Corel, Veritas, ESET un daudziem citiem.

programmaturas-licencesanas-pakalpojumi

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.