Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Izvēlieties kādu no mūsu piedāvātajiem risinājumiem vai konfigurējiet savu mākoņpakalpojumu pats!

Aprēķināt izmaksas

Pakalpojumu salīdzinājums. Kas ir IaaS?

Ir tāds jēdziens kā "anything-as-a-service" (XaaS) jeb "viss kā pakalpojums". Tie ir pakalpojumi, kas tiek nodrošināti internetā, izmantojot mākoņdatošanu. Šajā saīsinājumā "X" apzīmē nezināmu mainīgo, piemēram, tā var būt visa infrastruktūra kā pakalpojums — IaaS jeb "infrastructure-as-a-service". Ir arī citu veidu "pakalpojumi", piemēram, "platform-as-a-service" (PaaS) platformas, "software-as-a-service" (SaaS) programmatūra u. c.

Patiesībā tas ir ārpakalpojums, kas ir salīdzināms, piemēram, ar automašīnu koplietošanu ("car sharing"). Braukšana ar "automašīnu kā pakalpojums" nozīmē, ka klients maksā tikai par automašīnas izmantošanu. Jums nav jāiegādājas automašīna, nav tā jāapdrošina, nav jāveic tehniskā apskate, nav jāmaksā par autostāvvietu. Proti, tas ir viegli pieejams transportlīdzeklis ar minimālu ieguldījumu – maksājiet tik, cik to izmantojāt. Tad nododat automašīnu atpakaļ un ne par ko citu nedomājat.

Tet Cloud pakalpojumu salīdzinājums - IASS

IT pakalpojumu sniegšana var darboties tāpat – klients nesedz kapitāla izmaksas, bet maksā tikai par pakalpojuma izmantošanu kā tādu. Proti, uzņēmums neveido un neuztur savu fizisko datu apstrādes centru (DAC, datu centrs), bet gan nomā virtuālo no pakalpojumu sniedzēja.

Saskaņā ar IaaS modeli klients saņem infrastruktūru tikai kā pakalpojumu. Ja uzņēmumam darbam ir jānodrošina datu glabāšana, kā arī piekļuve tiem tīklā, tad ir nepieciešama infrastruktūra – serveru un tīkla aprīkojums, telpa tā izvietošanai (serveru telpa jeb savs DAC), kā arī konfigurāciju un apkopes jomas speciālisti. Infrastruktūras organizēšana ir laikietilpīga un dārga, un bieži vien tas ir pilnīgi neiespējami īpašu drošības prasību dēļ.

Lai samazinātu izmaksas, var nomāt vietu datu centrā un tur uzstādīt savu serveri – "colocation". Cits risinājums ir īrēt visu serveri jeb hostings vai arī skaitļošanas jaudu: procesora kodolu skaitu, operatīvo atmiņu, vietu diskā u. c., kas arī ir IaaS.

Galvenā atšķirība starp IaaS un tradicionālo hostingu ir spēja ātri mērogot un maksāt tikai par patērētajiem resursiem.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.